НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Категории на производи

Foshan Sonkly Medical Beauty Technology Co.LTD е професионален производител на медицински производи& салонски мебел, вклучувајќи електрични кревети и столици за убавина, салонски мебел, кревети и столици за тетоважи, гинеколошки кревети и така натаму. Нашиот производ е широко користен во салон за убавина, болница за лице, продавница за тетоважи, клиника, Стоматолошка болница.

 • 2014'
  2014'
  Основана компанија
 • 5000 ㎡
  5000 ㎡
  Фабричка производна област
 • 30+
  30+
  Патенти за изум
 • ISO9001
  ISO9001
  Сертификација
 • ISO 13485
  ISO 13485
  Сертификација

Прикажи случаи

Иако тие се разликуваат од индустријата и земјата, тие избираат да работат со нас од истата причина што нудиме производи и услуги со висок квалитет по поконкурентни цени. Основана во 2007 година, лоцирана во провинцијата Гуангдонг, Foshan Sonkly Medical Beauty Technology Co.LTD.SONKLY има 15-годишно успешно искуство во прилагодување на креветот за масажа, стол за тетоважа и кревет за убавина . Во овој период, нашиот тим има завршено многу нарачки и успешни случаи. За повеќе детали, ве молиме погледнете ја страницата за случајот

 • Планови за клиенти од нашата компанија
  Планови за клиенти од нашата компанија
 • Планови за клиенти од нашата компанија
  Планови за клиенти од нашата компанија
 • Планови за клиенти од нашата компанија
  Планови за клиенти од нашата компанија
 • Планови за клиенти од нашата компанија
  Планови за клиенти од нашата компанија

Ја поздравуваме соработката на OEM и ODM

Брза реакција, јасна комуникација и висок степен на приспособливост.

Од производство до испорака, сите одделенија си помагаат едни со други.

За повеќе информации за медицински& опрема за убавина, ве молиме обрнете внимание на Foshan Sonkly Medical Beauty Technology Co.LTD и ажурирајте ги информациите за индустријата за изложба и поврзаните витрински знаења од време на време, за да можат клиентите да знаат повеќе за нашата компанија.

 • Изложба на салон за убавина DSS
  Изложба на салон за убавина DSS
  На изложбата, компанијата за опрема за салон за убавина DSS, која има висока репутација во САД, бара електричен убавец...
 • Изложба на салон за убавина DSS
  Изложба на салон за убавина DSS
  На изложбата, компанијата за опрема за салон за убавина DSS, која има висока репутација во САД, бара електричен убавец...
 • Изложба на салон за убавина DSS
  Изложба на салон за убавина DSS
  На изложбата, компанијата за опрема за салон за убавина DSS, која има висока репутација во САД, бара електричен убавец...

Подготвени сте да започнете со нас?

Добијте ја вистинската услуга, одредете што ви треба контактирајте не за најсоодветните услуги.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски