MËSO MË SHUMË

Kategoritë e produkteve

Foshan Sonkly Medical Beauty Technology Co.LTD është një prodhues profesional i mjekësisë& Mobilje sallonesh, duke përfshirë shtretër dhe karrige elektrikë bukurie, mobilje sallonesh, shtretër dhe karrige tatuazhesh, shtretër gjinekologjik, e kështu me radhë. Produkti ynë përdoret gjerësisht në një sallon bukurie, spital fytyre, dyqan tatuazhesh, klinikë, spital dentar.

 • 2014'
  2014'
  Kompania e themeluar
 • 5000 ㎡
  5000 ㎡
  Zona e prodhimit të fabrikës
 • 30+
  30+
  Patentat e shpikjes
 • ISO9001
  ISO9001
  Certifikimi
 • ISO 13485
  ISO 13485
  Certifikimi

Shfaq Rastet

Edhe pse ndryshojnë nga industria dhe vendi, ata zgjedhin të punojnë me ne për të njëjtën arsye që ne ofrojmë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë me çmime më konkurruese. Themeluar në vitin 2007, me vendndodhje në Provincën Guangdong, Foshan Sonkly Medical Beauty Technology Co.LTD.SONKLY ka 15 vjet përvojë të suksesshme në përshtatjen e shtratit të masazhit, karriges me tatuazhe dhe shtratit të bukurisë . Gjatë kësaj periudhe ekipi ynë ka kryer shumë porosi dhe raste të suksesshme. Për më shumë detaje, ju lutemi referojuni faqes së rastit

 • Plane për klientët nga kompania jonë
  Plane për klientët nga kompania jonë
 • Plane për klientët nga kompania jonë
  Plane për klientët nga kompania jonë
 • Plane për klientët nga kompania jonë
  Plane për klientët nga kompania jonë
 • Plane për klientët nga kompania jonë
  Plane për klientët nga kompania jonë

Ne mirëpresim bashkëpunimin OEM dhe ODM

Përgjigje e shpejtë, komunikim i qartë dhe shkallë e lartë e përshtatshmërisë.

Nga prodhimi në dërgesë, të gjitha departamentet ndihmojnë njëri-tjetrin.

Për më shumë informacion mbi mjekësinë& pajisjet e bukurisë, ju lutemi kushtojini vëmendje Foshan Sonkly Medical Beauty Technology Co.LTD dhe përditësoni informacionin e industrisë së ekspozitës dhe njohuritë përkatëse të ekspozitës herë pas here, në mënyrë që klientët të mund të dinë më shumë për kompaninë tonë.

 • Ekspozita e salloneve të bukurisë DSS
  Ekspozita e salloneve të bukurisë DSS
  Në ekspozitë, kompania e pajisjeve të salloneve të bukurisë DSS, e cila ka reputacion të lartë në SHBA, kërkon një bukuroshe elektrike...
 • Ekspozita e salloneve të bukurisë DSS
  Ekspozita e salloneve të bukurisë DSS
  Në ekspozitë, kompania e pajisjeve të salloneve të bukurisë DSS, e cila ka reputacion të lartë në SHBA, kërkon një bukuroshe elektrike...
 • Ekspozita e salloneve të bukurisë DSS
  Ekspozita e salloneve të bukurisë DSS
  Në ekspozitë, kompania e pajisjeve të salloneve të bukurisë DSS, e cila ka reputacion të lartë në SHBA, kërkon një bukuroshe elektrike...

Gati për të filluar me ne?

Merrni shërbimin e duhur, përcaktoni se çfarë ju nevojitet na kontaktoni për shërbimet më të përshtatshme.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip